UKS Kania Gostyń

Forum gostyńskich kibiców.

Forum UKS Kania Gostyń Strona Główna -> Archiwum 3 Liga / Archiwum -> Gawin Królewska Wola - Kania Gostyń 4:2 (1:1)
Napisz nowy temat  Odpowiedz do tematu Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat
Gawin Królewska Wola - Kania Gostyń 4:2 (1:1)

Skład Kani w I połowie:
Wojciech Kaczmarek - Piotr Szkolnik, Ryszard Płóciennik, Piotr Kulpaka (40' Maciej Gendek), Michał Niedźwiecki - Patryk Klofik, Tomasz Nowak, Maciej Gendek (40' Mateusz Hałambiec), Radosław Jasiński (42' Łukasz Morawski), Krzysztof Gościniak - Bartosz Konarski

Skład Kani w II połowie:
Radosław Hołubiec - Piotr Szkolnik (82' Michał Niedźwiecki), Ryszard Płóciennik, Maciej Gendek, Bartosz Rymaniak - Krzysztof Naskręt (65' Radosław Horanin), Tomasz Nowak (Łukasz Morawski), Radosław Jasiński (81'Patryk Klofik), Mateusz Hałambiec, Krzysztof Gościniak - Bartosz Konarski (60' Tomasz Bzdęga)

1 minuta Początek meczu.
37 minuta Piotr Kulpaka otrzymał czerwoną kartkę, 3 minuty później mógł go jednak zastąpić inny zawodnik.
38 minuta Żółtą kartką ukarany został Krzysztof Gościniak.
44 minuta Zawodnik Gawina za faul musiał opuścić boisko na 2 minuty.
45 minuta Sędzia dolicza 3 minuty do regulaminowego czasu gry.
PRZERWA 9 minut
46 minuta Rozpoczęcie drugiej połowy.
90 minuta Koniec spotkania. Po wyrównanym, przeciętnym spotkaniu gospodarze wygrywają 4:2.

Ostatnio zmieniony przez Mateos dnia Sob 14:29, 29 Lip 2006, w całości zmieniany 2 razy

Posty: 406

Bardzo słabo w dzisiejszym meczu zaprezentował się Bartosz Konarski, który w pierwszej połowie w ciągu kilkunastu minut miał cztery "setki" - nie wykorzystał żadnej.
Swoją grą nie zachwycił również Radosław Horanin.

Pochwalić należy oczywiście bramkarzy. Wojciech Kaczmarek bronił bardzo dobrze poza tą wpuszczoną bramką, kiedy to został na lini bramkowej zamiast wyjść do przeciwnika. Radosław Hołubiec również bronił bardzo dobrze. Podobać mogły się szczególnie jego odważne wyjścia nawet za pole karne.

Zawodnicy "starej Kani" zagrali na swoim poziomie, chociaż mogliby zagrać lepiej gdyby zagrali na swoich pozycjach.

Widoczny był brak na boisku Marcina Wojciechowskiego, który walczy z lekką kontuzją.

A co do Trenera. Widać, że człowiek zna się na tym co robi i umie mobilizować zawodników do walki, ale... Panie Trenerze to ustawienie (1-4-5-1) może nas zgubić...

Pozdrawiam Smile

PostWysłany: Sob 15:17, 29 Lip 2006
gostyniak

Dołączył: 26 Cze 2006
Posty: 60

Zgadzam się ustawienia 1-4-5-1 nigdy nie lubiłem...bo lepiej jak meczu będzie 2:2 niż 0:0... Wink 5 obrońców i 1napastnik Confused Janas też grał 1 napastnikiem więc takich wzorców to my nie naśladujmy....

PostWysłany: Sob 18:42, 29 Lip 2006
damiano

Dołączył: 28 Cze 2006
Posty: 60

Jak ja nie lubie takiego ustawienia (po mistrzostwach swiata szczegolnie) moim zdaniem jeden napadzior to za malo. Caly czas martwi mnie ta obrona na pewno przydalby sie partner dla Ryska jest jeszcze troche czasu do ligi weic moze ktos na zasili. W ubieglym sezonie Sowa a zwlaszcza Mario dolaczyli do nas w ostatniej chwili i okazali sie sporymi wzocnieniami!!!