UKS Kania Gostyń
Forum gostyńskich kibiców.
Forum UKS Kania Gostyń Strona Główna
->
Archiwum 3 Liga
->
Terminarz III ligi grupy 2 na sezon 2006/2007
Zobacz poprzedni temat
::
Zobacz następny temat
Terminarz III ligi grupy 2 na sezon 2006/2007
Wysłany: Nie 16:20, 06 Sie 2006
Mateos
Administrator
Dołączył: 18 Cze 2006
Posty: 406
Przeczytał: 0 tematów
Ostrzeżeń:
0/5
Skąd: Gostyń
1 kolejka
12 sierpnia 2006 (sobota)
godz. 11:00
Rega-Merida Trzebiatów - Zdrój Ciechocinek
godz. 16:00
Amica Wronki - Kania Gostyń
godz. 16:00
Victoria Koronowo - Toruński KP
godz. 17:00
Jarota Jarocin - Mieszko Gniezno
godz. 17:00
Rodło Kwidzyn - Cartusia Kartuzy
godz. 17:00
Tur Turek - Lech II Poznań
godz. 17:00
Warta Poznań - KP Police
godz. 18:00
Kotwica Kołobrzeg - Kaszubia Kościerzyna
2 kolejka
15 sierpnia 2006 (wtorek)
godz. 16:00
Jarota Jarocin - Warta Poznań
godz. 17:00
Cartusia Kartuzy - Rega-Merida Trzebiatów
6 września 2006 (środa)
godz. 17:00
Kania Gostyń - Tur Turek
godz. 17:00
Kaszubia Kościerzyna - Rodło Kwidzyn
godz. 17:00
KP Police - Kotwica Kołobrzeg
godz. 17:00
Mieszko Gniezno - Lech II Poznań
godz. 17:00
Toruński KP - Amica Wronki
godz. 17:00
Zdrój Ciechocinek - Victoria Koronowo
3 kolejka
19 sierpnia 2006 (sobota)
godz. 11:00
Rega-Merida Trzebiatów - Kaszubia Kościerzyna
godz. 16:00
Amica Wronki - Zdrój Ciechocinek
godz. 16:00
Victoria Koronowo - Cartusia Kartuzy
godz. 17:00
Kotwica Kołobrzeg - Jarota Jarocin
godz. 17:00
Rodło Kwidzyn - KP Police
godz. 17:00
Tur Turek - Toruński KP
20 sierpnia 2006 (niedziela)
godz. 11:00
Lech II Poznań - Kania Gostyń
godz. 12:00
Warta Poznań - Mieszko Gniezno
4 kolejka
26 sierpnia 2006 (sobota)
godz. 16:00
KP Police - Rega-Merida Trzebiatów
godz. 16:00
Warta Poznań - Kotwica Kołobrzeg
godz. 17:00
Cartusia Kartuzy - Amica Wronki
godz. 17:00
Kaszubia Kościerzyna - Victoria Koronowo
godz. 17:00
Mieszko Gniezno - Kania Gostyń
godz. 17:00
Zdrój Ciechocinek - Tur Turek
27 sierpnia 2006 (niedziela)
godz. 15:00
Jarota Jarocin - Rodło Kwidzyn
30 sierpnia 2006 (środa)
godz. 18:00
Toruński KP - Lech II Poznań
5 kolejka
2 września 2006 (sobota)
godz. 11:00
Lech II Poznań - Zdrój Ciechocinek
godz. 11:00
Rega-Merida Trzebiatów - Jarota Jarocin
godz. 16:00
Victoria Koronowo - KP Police
godz. 17:00
Kania Gostyń - Toruński KP
godz. 17:00
Kotwica Kołobrzeg - Mieszko Gniezno
godz. 17:00
Rodło Kwidzyn - Warta Poznań
godz. 17:00
Tur Turek - Cartusia Kartuzy
3 września 2006 (niedziela)
godz. 15:00
Amica Wronki - Kaszubia Kościerzyna
6 kolejka
9 września 2006 (sobota)
godz. 16:00
Kaszubia Kościerzyna - Tur Turek
godz. 16:00
KP Police - Amica Wronki
godz. 16:00
Warta Poznań - Rega-Merida Trzebiatów
godz. 16:30
Mieszko Gniezno - Toruński KP
godz. 17:00
Cartusia Kartuzy - Lech II Poznań
godz. 17:00
Kotwica Kołobrzeg - Rodło Kwidzyn
godz. 17:00
Zdrój Ciechocinek - Kania Gostyń
10 września 2006 (niedziela)
godz. 15:00
Jarota Jarocin - Victoria Koronowo
7 kolejka
16 września 2006 (sobota)
godz. 11:00
Rega-Merida Trzebiatów - Kotwica Kołobrzeg
godz. 16:00
Kania Gostyń - Cartusia Kartuzy
godz. 16:00
Victoria Koronowo - Warta Poznań
godz. 16:30
Rodło Kwidzyn - Mieszko Gniezno
godz. 16:30
Tur Turek - KP Police
17 września 2006 (niedziela)
godz. 11:00
Lech II Poznań - Kaszubia Kościerzyna
godz. 12:00
Toruński KP - Zdrój Ciechocinek
godz. 15:00
Amica Wronki - Jarota Jarocin
8 kolejka
23 września 2006 (sobota)
godz. 12:00
Kaszubia Kościerzyna - Kania Gostyń
godz. 16:00
Cartusia Kartuzy - Toruński KP
godz. 16:00
Kotwica Kołobrzeg - Victoria Koronowo
godz. 16:00
KP Police - Lech II Poznań
godz. 16:00
Warta Poznań - Amica Wronki
godz. 16:30
Mieszko Gniezno - Zdrój Ciechocinek
godz. 16:30
Rodło Kwidzyn - Rega-Merida Trzebiatów
24 września 2006 (niedziela)
godz. 15:00
Jarota Jarocin - Tur Turek
9 kolejka
30 września 2006 (sobota)
godz. 11:00
Rega-Merida Trzebiatów - Mieszko Gniezno
godz. 15:00
Victoria Koronowo - Rodło Kwidzyn
godz. 16:00
Kania Gostyń - KP Police
godz. 16:00
Toruński KP - Kaszubia Kościerzyna
godz. 16:00
Tur Turek - Warta Poznań
godz. 16:00
Zdrój Ciechocinek - Cartusia Kartuzy
1 października 2006 (niedziela)
godz. 11:00
Lech II Poznań - Jarota Jarocin
godz. 15:00
Amica Wronki - Kotwica Kołobrzeg
10 kolejka
7 października 2006 (sobota)
godz. 11:00
Rega-Merida Trzebiatów - Victoria Koronowo
godz. 15:00
Kaszubia Kościerzyna - Zdrój Ciechocinek
godz. 15:00
Warta Poznań - Lech II Poznań
godz. 16:00
Kotwica Kołobrzeg - Tur Turek
godz. 16:00
KP Police - Toruński KP
godz. 16:00
Mieszko Gniezno - Cartusia Kartuzy
godz. 16:00
Rodło Kwidzyn - Amica Wronki
8 października 2006 (niedziela)
godz. 15:00
Jarota Jarocin - Kania Gostyń
11 kolejka
14 października 2006 (sobota)
godz. 14:00
Cartusia Kartuzy - Kaszubia Kościerzyna
godz. 15:00
Kania Gostyń - Warta Poznań
godz. 15:00
Toruński KP - Jarota Jarocin
godz. 15:00
Tur Turek - Rodło Kwidzyn
godz. 15:00
Zdrój Ciechocinek - KP Police
godz. 15:00
Victoria Koronowo - Mieszko Gniezno
15 października 2006 (niedziela)
godz. 11:00
Lech II Poznań - Kotwica Kołobrzeg
godz. 15:00
Amica Wronki - Rega-Merida Trzebiatów
12 kolejka
21 października 2006 (sobota)
godz. 11:00
Rega-Merida Trzebiatów - Tur Turek
godz. 14:00
Victoria Koronowo - Amica Wronki
godz. 15:00
Kotwica Kołobrzeg - Kania Gostyń
godz. 15:00
KP Police - Cartusia Kartuzy
godz. 15:00
Mieszko Gniezno - Kaszubia Kościerzyna
godz. 15:00
Rodło Kwidzyn - Lech II Poznań
godz. 15:00
Warta Poznań - Toruński KP
22 października 2006 (niedziela)
godz. 14:00
Jarota Jarocin - Zdrój Ciechocinek
13 kolejka
28 października 2006 (sobota)
godz. 12:00
Kaszubia Kościerzyna - KP Police
godz. 14:00
Amica Wronki - Mieszko Gniezno
godz. 14:00
Cartusia Kartuzy - Jarota Jarocin
godz. 14:00
Kania Gostyń - Rodło Kwidzyn
godz. 14:00
Toruński KP - Kotwica Kołobrzeg
godz. 14:00
Zdrój Ciechocinek - Warta Poznań
godz. 15:00
Tur Turek - Victoria Koronowo
29 października 2006 (niedziela)
godz. 11:00
Lech II Poznań - Rega-Merida Trzebiatów
14 kolejka
4 listopada 2006 (sobota)
godz. 11:00
Rega-Merida Trzebiatów - Kania Gostyń
godz. 13:00
Mieszko Gniezno - KP Police
godz. 14:00
Kotwica Kołobrzeg - Zdrój Ciechocinek
godz. 14:00
Rodło Kwidzyn - Toruński KP
godz. 14:00
Victoria Koronowo - Lech II Poznań
godz. 14:00
Warta Poznań - Cartusia Kartuzy
5 listopada 2006 (niedziela)
godz. 14:00
Amica Wronki - Tur Turek
godz. 14:00
Jarota Jarocin - Kaszubia Kościerzyna
15 kolejka
11 listopada 2006 (sobota)
godz. 12:00
Kaszubia Kościerzyna - Warta Poznań
godz. 13:00
Cartusia Kartuzy - Kotwica Kołobrzeg
godz. 13:00
Kania Gostyń - Victoria Koronowo
godz. 13:00
KP Police - Jarota Jarocin
godz. 13:00
Toruński KP - Rega-Merida Trzebiatów
godz. 13:00
Zdrój Ciechocinek - Rodło Kwidzyn
12 listopada 2006 (niedziela)
godz. 11:00
Lech II Poznań - Amica Wronki
godz. 11:00
Tur Turek - Mieszko Gniezno
16 kolejka
18 listopada 2006 (sobota)
godz. 12:00
Kaszubia Kościerzyna - Kotwica Kołobrzeg
godz. 13:00
Cartusia Kartuzy - Rodło Kwidzyn
godz. 13:00
Kania Gostyń - Amica Wronki
godz. 13:00
KP Police - Warta Poznań
godz. 13:00
Mieszko Gniezno - Jarota Jarocin
godz. 13:00
Toruński KP - Victoria Koronowo
godz. 13:00
Zdrój Ciechocinek - Rega-Merida Trzebiatów
19 listopada 2006 (niedziela)
godz. 11:00
Lech II Poznań - Tur Turek
Post został pochwalony 0 razy
Terminarz III ligi grupy 2 na sezon 2006/2007
Forum UKS Kania Gostyń Strona Główna
->
Archiwum 3 Liga
Nie możesz
pisać nowych tematów
Nie możesz
odpowiadać w tematach
Nie możesz
zmieniać swoich postów
Nie możesz
usuwać swoich postów
Nie możesz
głosować w ankietach
Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona
1
z
1
Wszystkie Posty
1 Dzień
7 Dni
2 Tygodnie
1 Miesiąc
3 Miesiące
6 Miesięcy
1 Rok
Najpierw Starsze
Najpierw Nowsze
Wybierz forum
Zanim zaczniesz coś pisać !
----------------
REGULAMIN
O Forum
Archiwum
Forum UKS Kania Gostyń - Seniorzy
----------------
Klub
Mecze
Kibice
Galeria
Klasa „B” gr. I
Forum UKS Kania Gostyń - Grupy młodzieżowe
----------------
Junior Starszy (r. 1991-1992)
Junior Młodszy (r. 1993-1994)
Trampkarz (r. 1995-1996)
Młodzik (r. 1997-1998)
Orlik (r. 1999-2000)
Żak (r. 2001 i młodsi)
Forum kibica
----------------
Kibice
Liga, Puchar Polski
Reprezentacja, Europejskie Puchary, Ligi Zagraniczne
Inne fora
----------------
Sport w Gostyniu
Sport w kraju i na świecie
Ankiety
Pchli targ, ogłoszenia
Humor
Hyde Park
ARCHIWUM
----------------
Archiwum 3 Liga
Archiwum B Klasa
fora.pl
- załóż własne forum dyskusyjne za darmo
Powered by
phpBB
© 2001-2003 phpBB Group
Theme created by
Vjacheslav Trushkin
Regulamin